POŘÁD JEŠTĚ JÁ???

17. dubna 2017 v 21:56 | Felix |  HNOJITKONEMO.CZ
A nevezme mi ho NIKDO a ne a ne a ne! To slovo, teda. Mlčící

Jasněééé, Hnojítko je super, Cowpoo je na celej rok, Ocet je na chuť, koření je k masáži jazyka, něco jadrného je k zakousnutí, něco tekutého na zapití. Jóóó, ještě sladkost, aby se ta naše "závislost" nekroutila. A je to.

No, abychom nezapomněli, sýrová pomazánka a sýr jako takový (tedy s kopřivou). Celozrnný tousťáček tím namazaný = snídaňová dobrota, jen to hvízdá a boule za ušima nestačí naskakovat.. Smějící se

V každém případě, milovníci našeho Hnojítka Nemo (www.hnojitkonemo.cz) s úlibkou koukají na svoje parapety, někteří z nich mají na balkónech i náš "Primazem Rajčatpytel", ale hlavně! Dneska mají v květináčcích i květináčích krásňoučké, sametové, ušaté zajíčky. Teda mělo by ta tak být, nebo ne?

Víte, upřímně je lituju! Toho králíčka s kuřátkem. Nemají to o nic lehčí, než Santa. Plaší se chudáci už od prvního jarního úplňku a hledají KDY, KOLIK, KAM, KOMU, ... Ke komu se asi chodí zpovídat? Musí ten psychiatr mít specializovanou aprobaci?

Ono, konec konců, celkově se našinec pocházející z 21. století musí hóóódně starat, aby z kdovíčeho nezblbnul. Máme tady každou chvíli nějaký skoro meziplanetární svátek nějakého náboženského charakteru. Ať už je to vědecké neb pohanské vítání jara, křesťanské Velikonoce, pravoslavné Vánoce, islámský Ramadán nebo Mahápralaja, na kterou se mi snad ani čekat nechce. Máme i Santa Klause, Ježíška, Děda mráze, čínské Draky a jiné postavy rozdělující tak či onak ono vesmírné kruhodění.

Jestli si vybíráme to nebo tamto je úplně fuk, pořád jsme bytosti "takhle malinké", ať už jim šéfuje Franta, nebo Krišna. No, ne??? Úžasný Je na prachy Líbající

Takže, tedy, naši milí, trpěliví čtenáři - Mějte fajn těch pár zbývajících hodin svátečního volna a využijte ho přesně tak, jak chcete zrovna teď!

Váš Felix 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kitty Kitty | Web | 17. dubna 2017 v 22:30 | Reagovat

Felixi, proč tak bizarně? Hnojítko jsem využila, ale čím jste nakrmili zajíčka a kuřátko? Tím príma octíkem? Dejte jim ze svého repertoáru něco lepšího. A už dobrou noc, Velikonoce! :-)

2 Felix Felix | E-mail | Web | 18. dubna 2017 v 8:36 | Reagovat

[1]: Kitty, no, potkala mě včera hromádka bizarních příhod, takže se to promítlo i do článečku ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama