MOJE (NE)OBLÍBENÉ ORGÁNY

13. února 2017 v 21:25 | Felix |  AGRONEMO.CZ
Ten první orgán píchá, ten druhý píchá taky a třetí zas píchá.
No a ten čtvrtý, když na to tak myslím, tak se s tím významem celého sousloví "nejdůležitější orgán" a "píchá" může stotožnit taky. Ikdyž ta čtvrtá záležitost se týká spíš slovních hrátek z období puberty a adolescence... :D

Takže zpět k těm prvním třem???

Zrovínka minulý týden jsme se šéfem nakukovali zespod do úlů na podložky, jestli se těm okřídleným "medohnětkám" daří dobře, jestli papají a jestli nekakají. Všechno v cajku. Ale povím vám, ani teď v zimě bych si netroufnul je šimrat na bříšku zespod toho jejich zimního chumáče. Furt by jenom píchaly - tím jejich píchacím orgánem. Na druhou stranu se nemůže šéf dočkat, až prý pokvetou olše, což má být prý za pár týdnů. A to že prý bude pro včelky první jarní hostina. A pro nás první jarní píchanda... ;)

A další píchací adept. Ty naše milé aloe. Pro rostlinu je list životně důležitým orgánem, na tom se shodnou i žáci 7. třídy základní školy, řekl bych. Aloe má tento orgán, inu, píchací. :)

Ta třetí potvora ta snad ani nic jiného, než píchat neumí. A kdybyste viděli ty její trichomy pod mikroskopem, tak byste se jí skoro lekli. Nechtěl bych se s takovým píchacím orgánem potkat "v mé životní velikosti". A ty materiálové vlastnosti nebudu ani rozebírat. Ještěže je kopřiva rostlina a ne zvířátko. Na takové planetě obydlené "zvířecími kopřivami" bych pak žít asi nechtěl. :D

Přesto, bez těchto orgánů by neměly tyhle organizmy při nejmenším to kouzlo a sílu, které našemu šéfovi učarovaly. Přesně pro tyhle nejdůležitější orgány s těmi píchacími individuy tak nějak vychází a spolupracuje a my všichni s nimi zažíváme bezpočet pracovních i osobních dobrodružství. :)

Váš Felix


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama