NEUVĚŘITELNÉ, V CO NENÍ DŮVOD NEVĚŘIT

9. května 2016 v 22:16 | Felix
Hluboko v paměti mi utkvělo několik veršů, které jsem před mnoha lety četl na nějakém blogu:

"...ikdyž na sny vzpomínáme ztěží,
ikdyž zdá se nám, že nejsou víly,
přesto zjevují se těm, co věří
a v jejich očích stále žijí..."

A i přes věk, který mi každý rok přibývá Smějící se , se mi ještě stále za zavřenými víčky míhají střípky všeho neuvěřitelného v co není důvod nevěřit. A tak nemám problém udělat si faktický výlet třeban na Oranžový ostrov za Ashem s pokébaly v kapse, bez pocitu bláznovství se držím okolo krku dinosaura Aladara, který mě nese skrz pustinu do dinosauřího ráje, užívám si moment, kdy si po zavěšení Orinu na krk mohu poškrábat Falkona za uchem.

A protože světy za zavřenými očními víčky a před víčky otevřenými jsou jaksi rozděleny nějakou zatraceně těžce schůdnou clonou propojuji je vírou. Věřím, že vše co se mi úspěšně a někdy neúspěšně daří vyvádět, provádět a prostě dělat ve světě před otevřenými víčky mi bude na sklonku dne velmi prospěšné ve světě za zavřenými víčky.

A vše se denně potvrzuje. Do (nejen nočních) snů se mi pletou všední počitky a do denní práce mi vstupují inspirace světa zpoza zavřených očních víček. Skvělým způsobem se kombinují nebo doplňují!

A tak se i výsledky mé práce a práce celého našeho týmu každý den posouvá dopředu, umíme Vám nabídnou v různých ohledech lepší a lepší výrobky, lepší a lepší služby, lepší a lepší inspirace, informace a inovace, lepší a lepší výsledky, lepší a lepší přístup, lepší a lepší cokoliv dalšího, co může být spojnicí mezi námi a vámi. Věříme, že tato spojnice se bude moct hrdě nazývat HNOJÍTKO NEMO.

A jelikož i vy samotní, v tento okamžik naši čtenáři, jste na malý okamžik přispěli svým časem, zvědavostí nebo zájmem k upevnění naší víry v naše činění, navštivte náš web, pište, těšíme se na vaše náměty! Mrkající

Felix


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Viděli jste již Hnojítko Nemo v akci?

ano 36.4% (8)
ne 22.7% (5)
slyšel/a jsem o něm 13.6% (3)
zahlédnul/a jsem ho 27.3% (6)

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 10. května 2016 v 19:27 | Reagovat

Jo jo, tohle prostupování vnějšího a vnitřního světa dobře znám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama