PŘES LANOVÝ MOST VE VICHŘICI

25. dubna 2016 v 22:03 | Felix
Je za námi více než měsíc kalendářního jara, ovocné stromy jsou ve vrcholu květu, netrpěliví pěstitelé tráví dny na zahrádkách. Ti co nemají zahrádky a mají plné parapety a balkóny kdovíčeho, tak samozřejmě tráví alespoň několik minut nebo desítek minut opečováváním svých parapetových miláčků.

Mezinárodní zahradnická výstava a veletrh Flóra Olomouc nám skončil, po měsíci přívětivého počasí nám meteorologové hlásí několikadenní návrat zimy. No, koneckonců je přece Apríl.

I v prudkém víru posledních dní jsme přešli další lanový most na cestě kupředu a opět se nám povedlo nespadnou do propasti pochyb, že jdeme cestou správnou. To vše díky vám!

Podařilo se nám do našeho e-shopu doplnit nejvybranější semínka pro pěstování v našem (NEJEN)RAJČATPYTLI. Extra zajímavé, avšak méně frekventované pěstební artikly se nám povedlo doplnit i o pár odkazů na recepty, které jsme i zkoušeli a pochutnali si na nich, takže můžeme doporučit. Určitě se nechte nalákat!

Balkónové plodiny, které jsme trpělivě (i netrpělivě) a poklidně (i bouřlivě) vybírali jsou všechny vhodné pro pěstování v našem RAJČATPYTLI a to zejména (ale nikoliv pouze) na balkónech a terasách ap. A tak si budete moct pochutnat na originálním býčím srdci, nebo na cocktajlových rajčátkách i na nakládané jablíčkové paprice, nebo na superšťavnaté kapii, nebo výživném dušeném lilku, smažené okře, nebo slaďoulinkém pepinu či navinulé mochyni. Už teď mě berou choutky. Ještě je pořád čas začít od semínka a na podzim RAJČATPYTLEM chránit rostlinkám mikroklima pro plné a bohaté dozrávání v prodloužné sezóně. :)

V minulém vydání jsem Vám sliboval malé okořenění. Tak tady je...
Náš "drzý" mladý (ale velmi odpovědný a schopný :) referent odbytu přinesl nedávno vyřízenou objednávku se slovy: "Další objednávka na ten SRAČEKPYTEL je vyřízená!" (dámy prominou) Za těmito slovy následovala asi jedna sekunda ticha, všichni jsme se na sebe podívali a málem jsme pukli smíchy. Když on to říkal tak láskyplně... A navíc, přecejen je to výrobek vyprodukovaný z čistého hovězího trusu bez slámy, takže se dá bez nadsázky říct, že říkal jen fakta. Ovšem tou svojí hantýrkou, kterou nás dokonale obveselil.

Tak, ať vám to roste, těšte se na další novinky NemoShop-FriendShop :)

Felix
www.nemoshop.eu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Viděli jste již Hnojítko Nemo v akci?

ano 36.4% (8)
ne 22.7% (5)
slyšel/a jsem o něm 13.6% (3)
zahlédnul/a jsem ho 27.3% (6)

Komentáře

1 Špekatý tarzan Špekatý tarzan | Web | 26. dubna 2016 v 18:46 | Reagovat

úžasné :P

2 Felix Felix | Web | 28. dubna 2016 v 20:47 | Reagovat

:D dík za vlídná slova :) Jdem krok za krokem, někdy to otravně dlouho trvá, než se člověk dostane do dalšího levelu a mezitím se vrátí několikrát na průběžné check-pointy. Ale cíl je cíl... ;)[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama